iPhone 8’in en net görüntüleri sızdırıldı

Popüler bir telefon duyuru tarihine yaklaştığında, sızıntıların yanısıra konsept tasarımlarda oldukça sık görülmeye başlıyor. Ayrıca kılıf üreticilerine verilen şematik görüntülerde telefonun tanıtılmadan tasarımını ortaya serebiliyor.  

Bunlar ayrıca, sızdırılmış fabrika şematiklerine, sadece dedikodulara ve tahminlere değil, endüstri kaynaklarına yönelik ipuçlarına da dayanmaktadır. Bu yüzden bazen bu sızıntılar gerçek tasarıma ışık tutmaktadır. Bu sızıntıların en sonuncusu, iPhone 8 ile ilgili bazı bilgileri de sunan lüks bir kılıf üreticisinden geldi.

Yayınlanan yeni görüntülerde, cihazın 5.8 inç panelinin etrafında yaklaşık 4 mm’lik çerçeve var gibi görünüyor. Yan tarafta daha büyük bir güç anahtarı, stereo hoparlörler ve bir Lightning portu, bu görüntülerde görülebilir. Kaynak, arkadaki bir çift dikey kamera da onaylıyor ancak, tam sensör / lens konfigürasyonu detayları henüz belli değil.


 

Bu özelliklerin yanısıra gelen diğer bir bilgi de, belki de depolama yapılandırmasına bağlı olarak 1100-1200$ arasındabir başlangıç ​​fiyatı olacağı. Bakalım Apple, iPhone 8’de bu fiyata değer özellikler sunabilecek mi büyük merak konusu..

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir